Opakowania zgrzewane

Pudełka tekturowe, woreczki foliowe i inne tego typu opakowania nie zapewniają trwałej ochrony Twojego produktu. Jeśli ciągle otrzymujesz zwroty będące efektem uszkodzeń w transporcie lub w sklepie, wybierz opakowania zgrzewane, a wyeliminujesz wiele swoich problemów.

Gwarantujemy trwałość materiału

Opakowania zgrzewane wykonujemy z tworzyw sztucznych o starannie dobranych parametrach, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i odporne na różne uszkodzenia mechaniczne. Wybierając takie opakowanie zyskujesz gwarancję, że zawartość nie zostanie uszkodzona podczas przeładunku lub jeśli klient zechce się dokładniej przyjrzeć produktowi.

Dodatkową zaleta naszych opakowań jest dokładne dopasowanie ich kształtu do kształtu produktu, dzięki czemu nie przemieszcza się on, jak to bywa w tradycyjnych pudełkach i nie jest narażony na porysowanie.

Niewielka waga i miejsce na informacje

Poszukujesz komfortowych opakowań swoich produktów? Wybierając opakowania zgrzewalne zyskujesz lekkie, trwałe i zamknięte na stałe pudełko, a jego transparentna struktura umożliwi Ci umieszczenie wyraźnej, czytelnej informacji o zawartości.

Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie!

tel+48 607 230 418
marcin@blister-pack.pl
naviul. Piwna 19
05-850 Ożarów Mazowiecki