Opakowania blistrowe

Opakowania produktów powinny być dostosowane do zawartości, chroniąc ją przed uszkodzeniem, a jednocześnie pozwalając klientowi na oglądanie zawartości. Istotny jest również wysoki poziom estetyki zachęcający do zakupu. Wszystkie te warunki spełniają nasze opakowania blistrowe.

Wysoka jakość w przystępnej cenie

Opakowania różnego rodzaju produkujemy w zakładzie na terenie miasta Warszawa od wielu lat, jednak naszą wiodącą linią produktów, w których się specjalizujemy są blistry. Opakowania tego rodzaju wyróżniają się wyjątkowym połączeniem ponadprzeciętnej jakości, wysokiej wytrzymałości i estetyki z niewielką wagą i ceną. Dzięki naszym produktom nie tylko zyskujesz efektowną oprawę swoich wyrobów, ale też zminimalizujesz koszty składowania i transportu.

Opakowanie blister doskonale dopasowuje się do kształtu produktu ściśle utrzymując go pod przejrzystym tworzywem, dzięki czemu nie przemieszcza się i nie jest narażony na uszkodzenia podczas transportu.

Dlaczego nasze opakowania blistrowe?

Blistry są tym rodzajem opakowań, który znajduje bardzo szerokie zastosowanie do pakowania produktów o niezbyt dużych gabarytach. Jeśli posiadasz zakład produkujący małe zabawki, breloczki, baterie, sznurówki albo komponenty elektroniczne wybierając do nich opakowanie typu blister zyskujesz:

  • trwałe zabezpieczenie zawartości przed zniszczeniem w czasie transportu,
  • doskonała widoczność produktu bez wyjmowania z opakowania,
  • brak możliwości uszkodzenia opakowania przez klienta,
  • możliwość łatwej ekspozycji w sklepie,
  • niewielką wagę sprzyjającą przenoszeniu i magazynowaniu produktów,
  • możliwość umieszczenia czytelnych informacji o produkcje oraz reklamy firmy.

Nowoczesne standardy produkcji

Opakowania blistrowe, jakie możesz zamówić w naszej firmie to efekt kompleksowej pracy, łączącej w sobie zarówno projekty graficzne kartoników, jak i ich drukowanie oraz wytłaczanie metodą termoformowania elementów z PCV lub PET, z których powstają blistry. Posiadamy własną pracownię projektową, w której powstają wzory graficzne kartoników, a następnie wykonujemy je na najnowocześniejszych maszynach drukarskich firmy Heidelberg i Roland.

Kartoniki są kompatybilne z wytłoczkami z tworzywa, dzięki czemu powstają idealne blistry. Opakowania zgrzewane z tworzywa możemy Ci zaproponować w dziesiątkach różnych kształtów i rozmiarów, dopasowując ich formę do Twojego produktu. Opakowanie blister to najlepsze rozwiązanie w dziesiątkach profili produkcyjnych i tysiącach produktów.

Poszukujesz trwałego, estetycznego i funkcjonalnego sposobu pakowania twoich produktów?

Wybierz opakowanie typu blister, a z pewnością spełni ono Twoje oczekiwania.

tel+48 607 230 418
marcin@blister-pack.pl
naviul. Piwna 19
05-850 Ożarów Mazowiecki